Witaj w darmowym katalogu stron motoryzacyjnych6 Wyniki: 
motocykle

  Samochody - giełda samochodowa

Samochody - giełda samochodowa Samochody.pl -  to internetowa giełda samochodowa, autogiełda zawiera oferty: auto osobowe ciężarowe busy motocykle. Dodaj bezpłatnie twoje ogłoszenia motoryzacyjne. W zasobach oferty z Polski i Niemiec.

samochody.pl | Więcej | Wizyt : 2 | Głosuj >> Ilość głosów : 2

  Motoryzacja

Motoryzacja Motoryzacja to wielka gałąź przemysłu obejmująca samochody, motocykle, transport i inne różne pojazdy. Jej prężny rozwój zaczął się na początku XX wieku, po powstaniu pionierskich automobili. Z czasem znacznie je udoskonalono - dzisiejsze pojazdy mają z nimi mało wspólnego. Po wynalezieniu pierwszych automobili wymyślono ciężarówki, które były bardzo potrzebne różnym sektorom gospodarki - dzięki nim dużo prościej było transportować mniejsze rzeczy. Ciężarówka była szybsza od koni i łatwiej dostępna niż kolej. Nie ma się więc co dziwić, że błyskawicznie opanowały rynek. Równolegle z samochodami rozwijano motocykle. Już pod koniec dziewiętnastego wieku wymyślono dwukołowy pojazd z silnikiem między kołami. Na początku motocykle były bardzo zbliżone do rowerów, dzieliły z nimi nawet pewne części, jednak z czasem stały się coraz bardziej skomplikowane. Teraz motory mogą pędzić z szybkościami grubo powyżej 300 km/h i rozpędzać się do setki w mniej niż 3 sekundy. Są więc szybsze od niemalże wszystkich dostępnych na rynku sportowych samochodów.

motoryzacja2.pl | Więcej | Wizyt : 0 | Głosuj >> Ilość głosów : 0
Kategoria : Start > Samochody

  Nowa Alfa Spider

Nowa Alfa Spider W nowym samochodu Alfy zadbano o aerodynamikę, co umożliwia na jazdę z otwartym dachem przy dopuszczalnej prędkości 130 kilometrów na godzinę bez uciążliwych zawirowań powietrza. Jednak więcej przyjemności przyniesie z pewnością pokonywanie widokowej trasy, o małym natężeniu ruchu oraz z wieloma zakrętami, którą można przejechać z prędkością spacerową, ciesząc się promieniami słońca i powiewem wiatru na skórze, poczuciem wolności, jakie mogą dać tylko modele Spider (oraz motocykle). Gdy zaś podróżujemy samotnie, możemy sobie pozwolić na ostrzejszą jazdę i upajać się odgłosem jednostki napędowej oraz doskonałymi właściwościami dynamicznymi modelu. To zasługa czterowahaczowego zawieszenia z przodu oraz Multilink z tyłu, stosowanego w Alfa Romeo 166. To również zasługa układu kierowniczego, który jest typowo sportowy: zaledwie dwa i pół obrotu koła kierownicy dla pełnego skrętu. Tak niski stopień przełożenia oraz szerokie opony mogłyby budzić podejrzenie, ponieważ wóz jest trudny w manewrowaniu, ale nową Alfę Spider można zaparkować jednym palcem. Auto zaskakuje mieszanką sportowego charakteru i komfortu. Nie ma więc nic wspólnego z typowymi spiderami z dawnych lat, które były "dure e pure", czyli twarde i ubogie. Gwarantowały dobrą zabawę, ale były niewygodne. Teraz kierowca jest dopieszczony. Na przykład elektryczne sterowanie pozwala otwarcie dachu samochodu lub jego zamknięcie w ciągu kilku sekund po naciśnięciu jednego przycisku. Automatyczna dwustrefowa klimatyzacja zapewnia idealną temperaturę w każdych warunkach, natomiast sprzęt hi-fi Sound System Bose o mocy 570 W (tak, dobrze przeczytaliście!) i sześć głośników, umożliwia na wychwycenie każdego niuansu w wykonaniu Filharmoników Berlińskich, czy również w solówce Charliego Mingusa. Na koniec warto wspomnieć o bezpieczeństwie aktywnym i pasywnym. Oprócz ABS-u z EBD, Spider oferuje w standardzie elektroniczne systemy kontroli stabilności pojazdu (VDC) i napędu (ASR). Auto, obok przednich i bocznych poduszek powietrznych, wyposażone jest w poduszki do ochrony kolan (seryjnie dla kierowcy oraz opcjonalnie dla pasażera). Szczególną uwagę zwrócono na bezpieczeństwo w przypadku dachowania. Oprócz dwóch relingów roll-bar, znajdujących się za zagłówkami, Spider posiada specjalną konstrukcję, biegnącą wokół przedniej szyby, wykonaną z wysokowytrzymałościowej stali. To prawdziwa kapsuła bezpieczeństwa.

www.forum.alfaholicy.org | Więcej | Wizyt : 0 | Głosuj >> Ilość głosów : 0
Kategoria : Start

  Spodnie motocyklowe

Spodnie motocyklowe Jeśli motory to Twoje zamiłowanie lub miłość, to sklep Motorwings jest właśnie dla Ciebie. Chodzi przede wszystkim o motocykle firmy Suzuki czy Kawasaki, a spółka specjalizuje się też w akcesoriach do enduro. Znajdziesz tu atrakcyjne i odporne spodnie motocyklowe, stosownej próby filtry powietrza, sprawdzone rękawiczki motocyklowe czy kompletne kombizony motocyklowe słynnych marek. Wszystko to w konkurencyjnych cenach, objęte gwarancją oraz ekspresowo zaopatrywane przy pomocy firmy kurierskiej. Dlatego też jeżeli kaski motocyklowe czy specjalne ochraniacze, to tylko zakup u profesjonalistów.

www.bemotor.com.pl | Więcej | Wizyt : 0 | Głosuj >> Ilość głosów : 0
Kategoria : Start > Motocykle

  Gasgas - motocykle Yamaha, części motocyklowe

Gasgas - motocykle Yamaha, części motocyklowe Motocykle Yamaha cieszą się różnymi opiniami w świecie amatorów tego sportu. Yamaha produkuje zarówno ścigacze jak i motory przeznaczone na offroad. Jeśli interesują Cie sprawdzone i zaufane modele motorów offroadowych produkowane przez jedną firmę, tylko i wyłącznie w tym celu, to poznaj firmę GasGas. U nas masz pewność, że nasze części motocyklowe są najwyższej jakości co daje Ci gwarancje ich długowieczności. Dowodem tego są liczne trofea zdobyte w wielu rajdach.

www.gasgaspolska.pl | Więcej | Wizyt : 0 | Głosuj >> Ilość głosów : 0
Kategoria : Start

  Nauka jazdy w Warszawie

Nauka jazdy w Warszawie Nauka Jazdy MDK to ośrodek szkoleniowy, który pod obecną nazwą istnieje od 1994 roku. Nasza oferta to: kursy nauki jazdy kategorie: A - motocykle, B - samochody osobowe, B+E - samochody osobowe lub ciężarowe (DMC do 3,5 tony)z przyczepą. Posiada zezwolenie nr 02661465 - BDGiZ m. st. Warszawy na szkolenie kierowców i kandydatów na kierowców, i nr 31 - Wojewody Mazowieckiego na szkolenie kierowców zawodowych.

www.mdk.pl | Więcej | Wizyt : 0 | Głosuj >> Ilość głosów : 0
Kategoria : Start > Samochody